6.12.2014 - Cider Cup 2014 - Ruch Radzionków
zajęliśmy : 1 miejsce
SZYMON WEINGRICHT - otrzymał puchar najlepszego zawodnika turnieju
zbiórka na miejscu: 8.10 ok. 14.30 - zakończenie, czas meczu - 14 min. wpisowe 23 zł / zawodnik
miejsce rozgrywek: Hala MOSiR Radzionków, ul. Knosały 16
stroje: czerwone stroje, białe getry, ochraniacze, legitymacje ( proszę spakować do torby stroje zielono-białe paski)
skład: 1.BŁAŻEJ MARSZAŁ, 2.MATEUSZ WOJTKOWIAK, 3.MAKS GROZMANI, 4.SZYMON SAGAN, 5.MATEUSZ KRAWCZYK, 6.KAMIL KOTALA, 7.SZYMON WEINGRICHT, 8.JAKUB CHMIEL, 9.FILIP KRAWCZYK, 10.TOMASZ SZMANDRA, 11. DARIUSZ GARBACZ
8:10 - przyjazd drużyn, przydział szatni
8:35 - spotkanie trenerów i losowanie grup
8:45 - oficjalne otwarcie turnieju
9:00 - początek zmagań w grupach
Grupa A: (miejsce w gr.) Grupa B: (miejsce w gr.)
A1 - MKS Zaborze 1 B1 - AP Krzeszowice 1
A2 - Juwentus Silesia Piekary Śl. 2 B2 - APF Pyskowice 2
A3 - Piast Ożarowice 4 B3 - Orzeł Źlinice 3
A4 - Ruch Radzionków I 3 B4 - Ruch Radzionków II 4
MECZE :
grupa A:
A1 - A2 MKS Zaborze 1 : 0 Juventus Silesia Piekary Śl.
(Jakub Chmiel -1br., Kamil Kotala -1as.)
A3 - A4 Piast Ożarowice 0 : 1 Ruch Radzionków I
A1 - A3 MKS Zaborze 0 : 0 Piast Ożarowice
A2 - A4 Juventus 2 : 1 Ruch Radzionków I
A4 - A1 Ruch Radzionków I 1 : 4 MKS Zaborze ( Mateusz Krawczyk -2 br., Kamil Kotala-1br.,Maks Grozmani -1br., 1as., Szymon Weingricht -1as., Tomasz Szmandra-1as.)
Grupa B:
B1 - B2 AP Krzeszowice 1 : 2 APF Pyskowice
B3 - B4 Orzeł Źlinice 2 : 0 Ruch Radzionków II
B1 - B3 AP Krzeszowice 1 : 0 Orzeł Źlinice
B4 - B1 Ruch Radzionków II 1 : 5 AP Krzeszowice
B2 - B4 APF Pyskowice 1 : 0 Ruch Radzionków II
B2 - B3 APF Pyskowice 0 : 1 Orzeł Źlinice
W zmaganiach grupowych trafiliśmy na mocniejsze drużyny -na początek Juventus - pierwszy mecz - pamiętamy zespół dobrze z turnieju w Nakle Śl. - podeszliśmy spokojnie do meczu, obrona i bramkarz stanęli na wysokości zadania, wysokie z daleka piłki nie pokonały nas - a chłopaki w ataku - pokazali jak się gra -zdobywając gola - WYGRYWAMY MECZ !!! choć stworzyliśmy więcej akcji w polu bramkowym ostateczny wynik 1 : 0 . JEST MOC !!!!!!!!
Z grupy wyszliśmy na 1 miejscu mają 7 punktów
12:15 - mecz o 7 miejsce (4A – 4B) Piast Ożarowice 3 : 1 Ruch Radzionków II
12:31 - mecz półfinałowy (1A – 2B) MKS Zaborze 2 : 1 Pyskowice
( Filip Krawczyk - 1br., Kamil Kotala -1br., Szymon Sagan-1as.)
12:47 - mecz o 5 miejsce (3A – 3B) Ruch Radzionków I 0 : 1 Orzeł Źlinice
13:03 - mecz półfinałowy (2A – 1B) Juventus 1 : 0 APMT Krzeszowice
13:20 - konkurs rzutów karnych - był dodatkową atrakcją, dwóch zawodników z każdej drużyny zostało wytypowanych do tego konkursu : Darek Garbacz - niestety nie udało mu się strzelić, Tomasz Szmandra - strzelił 8 goli i wyprzedził go tylko zawodnik drużyny Juventus strzelając 9 goli - równocześnie zostając najlepszym strzelcem.
13:35 - mecz o 3 miejsce Pyskowice 0 : 0 APMT Krzeszowice ( karne : 1 : 2 )
13:51 - mecz finałowy
Juventus 0 : 0 MKS Zaborze
( karne 1 : 2 - Mateusz Krawczyk - 1br., Maks Grozmani-1br., Tomasz Szmandra - 0 br.)
1 MIEJSCE - to nie lada wyczyn - cała drużyna grała dzielnie, zostawiając serducho na boisku - tak się właśnie wygrywa
dziękujemy TRENEROWI za wspaniałe emocje i wrażenia
Ostateczna klasyfikacja:
1. MKS ZABORZE
2. Juventus SS Piekary Śl.
3. APF Pyskowice
4. AP Krzeszowice
5. Orzeł Źlinice
6. Ruch Radzionków I
7. Piast Ożarowice
8. Ruch Radzionków II