Spotkanie organizacyjne !!!!! 09.03.2016 godz 18.00

ZOSTAŃ UCZNIEM KLASY SPORTOWEJ / MKS - U ZABORZE

Spotkanie organizacyjne !!!!!

Uwaga po treningu w Środę 09.03.2016 godz 17.40 odbędzie się spotkanie organizacyjne pod względem utworzenia klasy sportowej !!!! Wszystkich chętnych zapraszamy.

W oparciu o zawodników MKS Zaborze planowane jest utworzenie w roku szkolnym 2016/17 sportowej klasy podstawowej w Zespole Szkół Sportowych im. Janusza Kusocińskiego nr 19 w Zabrzu.

Do klasy będą uczęszczać chłopcy, którzy reprezentują już klub MKS Zaborze, jak również ci, którzy zgłosili lub jeszcze zgłoszą chęć reprezentowania klubu MKS ZABORZE - ZABRZE .

Zapewniay wysoki poziom kształcenia oraz możliwość pogodzenia zainteresowań sportowych z nauką. Wszystkie zainteresowane osoby proszone są o kontakt z trenerem , Sławomirem Socha (nr tel. 608 462 507) lub z trenerem Przemkiem Pakuła (nr tel.511 636 678) .