Obóz Zimowy - Ustroń 2017

Obóz Zimowy - Ustroń 2017

W I tygodniu ferii zawodnicy z rocznika 2006 udadzą się na zgrupowanie zimowe do ośrodka Ondraszek w Ustroniu. 14 stycznia o godzinie 10.15 zwodnicy spotykają się obok boiska ze sztuczną nawierzchnią przy ulicy Wyciska. W okresie 14-20 stycznia nasi piłkarze będą trenować dwa razy dziennie na miejscowych obiektach. Poza atrakcjami związanymi z podnoszeniem umiejętności piłkarskich, nasza drużyna rozegra spotkanie sparingowe oraz odbędzie wyjazd do Aquaparku "Delfin". Dodatkowo chłopaki poznają uroki Ustronia. Na obozie panuje zakaz używania tabletu, a telefon komórkowy chłopakom jest dawany na własną odpowiedzialność. Całość wpłaty za obóz musi być uregulowana do czwartku na konto na który została wysłana zaliczka. Każdy z uczestników poza rzeczami potrzebnymi do codziennego życia, musi zabrać ze sobą:

- Sprzęt treningowy (boisko i hala) + obuwie sportowe.

- Buty zimowe + kurtkę zimową + rękawiczki oraz czapkę.

- Ręczniki + klapki oraz kąpielówki.

- Karta obozowa.

- Sugerowane kieszonkowe: 70-100 zł.

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt trenera Pakuła 511 636 678.

Osoby, które jadą na obóz: Krystaszek, Papesz, Sarnecki, Koj, Szmandra, Sugalski, Warjan, Skoniecki, Terlecki, Jureczko, Łoung, Rudnicki.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości